• Algaja
Haruldane Hiina Looduslikud ShouShan Kivi, Käsitsi Nikerdatud Kaunistused Maastik,Mountain jumalad,#11,Tasuta shipping

Haruldane Hiina Looduslikud ShouShan Kivi, Käsitsi Nikerdatud Kaunistused Maastik,Mountain jumalad,11,Tasuta shipping

Hinnangud:
€ 46.20
€ 39.00 -16 %

Juurdepääsetavus
Laos


Sa vaatad 100% Looduslik Shou Shan Kivi, Käsitsi Nikerdatud Kaunistused . See on üsna haruldane ja oma käsitöö nikerdamist on väga ainulaadne. Ta eksponeerib Hiina iidse hiilgav ajalugu, kultuuri ja arenenud käsitöö tegemise tehnikat. See on ka sümbol õnne ja õnne. See toob sulle pikaealisus, õnnelik, rikas ja õnne , ja seda saab lisada spetsiaalse kaunis koht, kui sa paned seda kodus. See on väga suur kogumine väärtus. Pakkumise enesekindlalt ja ei jätaks seda! Hea õnne ja lõbus!. Ilmaga on hakanud koguma; või innukas koguja, see on üksus, te ei taha jääda. Pakkumine julgelt !
Hiina aarded - Shoushan Kivi (Shoushan Kivi) , Hiina traditsiooniline "neli kuulus kivi" üks. Asub põhja äärelinnas Jinan District, Fuzhou, Fujian Province, Hiina ja Lianjiang, Luoyuan ristmikul on "Kuldse Kolmnurga" piirkonnaga, pärast 1500 kaevandamine, Shoushan Kivi tekkis palju kümneid sorte sada. Shoushan kivi peeneks jahvatada fat lip, veidi läbipaistev või läbipaistmatu, läikiv, pikka aega muutumatuna. Rikas värvi, kollane toon, kollane, punane, valge, lilla, hall ja teisi värve või värvi, või kahe või kolme tooni, värvi tooni, või paks või õhuke, omaks võtnud. Shoushan kivi kogumise varakult Ming Dünastia enne, kui see on alanud. Sest Hongwu aastat (1368 - 1398), ehitati Tang Guangqi kolme aasta jooksul (887 aastat) külaelu, "Shou Guang peab haigla" põletati tules. Pärast tule "lai peaks haigla," vasakule nihutada palju Shoushan kivi, hiljem tuntud kui "Tempel Ping-Shek." Shoushan kivi saab töödelda hindamatu lisaks Shoushan kivi, käsitöö, oma tekstuuri, tekstuuri, värvi ja kultuuri kudenud väärtuslikke kogusid.
Raha tagasi, Kui on mõni probleem, kui olete oma kaubaga, siis Palun võtke meiega ühendust, ilma et karda 3 päeva.Muidugi, kui te ei ole oma ostuga rahul, Palun saata kauba 14 päeva jooksul .Meil on hea meel, et vahetada, asendada või tagasi oma täielikku tasumist.

Toote parameetrid

Teema:
Mascot
Materjal:
Keraamilised & Emailiga
Piirkondliku Funktsioon:
Hiina
Suurus:
13cm(l)*11cm(h)*5.5cm(w)
Värv:
Pastell
Päritolu:
Hiina (Mandri)

Sarnased kaubad

Uudised

Registreeruge kohe ja hankige täna viis parimat pakkumist parima hinnaga.