• Algaja
Tasuta Kohaletoimetamine 5tk VC1075-P Kohandatud vertikaalne installida liquild taseme andur

Tasuta Kohaletoimetamine 5tk VC1075-P Kohandatud vertikaalne installida liquild taseme andur

Hinnangud:
€ 15.95
€ 15.00 -6 %

Juurdepääsetavus
Laos


Tasuta Kohaletoimetamine 5tk VC1075-P Kohandatud vertikaalne installida liquild taseme andur
Sissejuhatus : ujuvad lüliti koosneb magnet kevadel lüliti ja floater. Kui floater käivitab magnet kevadel vahetada, kuna vedeliku tase testitud liigub üles ja alla, ja nõnda avastada seisukoht vedeliku taseme.
Omadused : kasutada imporditud lüliti komponendid, kompaktne suurus, lihtne tööpõhimõte, väga usaldusväärne ja odavam hind, saadaval erinevate materjalide ja kirjeldused ujuva kuuli, samuti kirjeldused on võimalik muuta vastavalt kliendi ' s nõue.
Rakendused : vee purskkaev, õhu konditsioneer, niisutaja, vannituba seadmed, müük masin, õli paak ja keemilise vedeliku taseme kontroll. See on laialdaselt mootorsõidukid, tööstus-seadmed, põllumajandustehnika ja kodumasinad tulevikus.
Andur de nível de líquido de plástico
Descrição : Nível ligar o interruptor reed magnético e flutuar composição, o flutuador se liikuda para cima e para baixo kom o nível ei líquido medido, toque nr interruptor reed e detectar a posição nivelada.
Características : Importado elementos de comutação, leve, princípio de funcionamento é simples, confiável, barato, kom diferentes materiais e especificações ei flutuador para escolher, os parâmetros elétricos podem ser alteradas de acordo com, nagu necessidades ei cliente, nagu especificações especiais também pode ser personalizado.
Aplicação : dispensador de água, aparelhos de ar condicionado, umidificadores, água, equipamentos de casa de banho, máquinas de venda automática, caixas correio de, controle de nível de líquido químico, automotivo, equipamentos industriais, equipamentos agrícolas, eletrodomésticos perspectiva ampla aplicação.
Plastikust taseme andur
Kirjeldused
punkt
tehnilised parameetrid
Max võimsus kontakt
10 W
50 W
Max lüliti pinge
100 VDC/100 VAC
350 VDC/300 VAC
Min murda pinge
150 VDC
600 VDC
Max Lüliti praegune
DC0.5 A
DC0.7 A/AC0.5 A
Max viib praegune
1,0 A
2.5 A
Max Kontakt vastupanu
100mΩ
100mΩ
Min isolatsioonitakistus
1000000000Ω
10000000000Ω
Kontakt elu
1000000000 korda
Temperatuuri vahemik
-10~+85
materjal
POMPP(kohandamine)
Ujuva kuuli standard
Saab costumed järgi (õõnes ujuvad ballfoaming ujuvad ball NBR vahutamine ujuva kuuli)
Compression vastupanu ujuva kuuli
0.2 MPa(kohandamine)
plii
UL 1007 24 AWG(kohandamine)
taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,taseme andur,tase Pakend & PAKETTI :
Standard ekspordi kartongi pakendamise. TARNEAEG :
3-8 päeva pärast kinnitavad, et,detail üleandmise kuupäev tuleb otsustada vastavalt
tootmise hooaeg ja et kogus. Ettevõtte Info
Ningbo VMATIC Vedelik Kontrolli Industry Co., Ltd on spetsialiseerunud tootja ja eksportija, vallandamise süsteemid ja seadmed kõikides tööstusharudes. Kõik vedelikud on võimalik täpselt ära jätta, kas õhu rõhu või mehaanilise jõu. Me oleme pühendunud serveerimiseks projekteerimise, arendamise, tootmise ja müügiga. Meil on 10 suurt seeria meie tooted, vastav klassifikatsioon vastavalt kvaliteet ja funktsioon, jne. Iga meie esemed on järginud, pakkudes kõikide majandusharude kulutõhus lahendus peab loobuda vedelike ja kleebi kontrollitud viisil.
Kõik vedelikud on võimalik täpselt ära jätta, kas õhu rõhu või mehaanilise jõu. Pakume lihtsat käsi või pink automaadid ühe osa materjalid läbi automatiseeritud robotite vallandamise süsteemid visiooni tunnustamise ja meeter-mix seadmed, kaks-osa materjale, näiteks epoxies. Terve rida vahetatav süstlad, pütid, vardad ja nõuanded on ka olemas.
Meie tooted sobivad paljud rakendused, kaasa arvatud Meditsiini -, Elektroonika -, Ehete -, Auto-ja üldise tööstusliku OEM kokkupanekut.
Me oleme pühendunud pakkuma oma klientidele kõrge kvaliteediga esemeid ja hea raha eest, mis tagab rahulolu kõrge taseme pühendumist.
Ootame võimalus oma teenuse väljastamise nõuetele. Ajalugu 1 Meie Tehas Asutati
meie tehas asutati 2009, alustada meie demestic müügi-2 Müüa Hea Hiina
müüme kiiresti meie Hiina Turul ja nautida hea maine 3 Import & Eksport Osakond Loodud
meie impordi ja ekspordi osakond luua, hakkame meie rahvusvahelise müügi-4 Müüa Kiiresti Pardal
meie ekspordi aastane müügitulu summa jõuda Sertifikaadid
Kvaliteedi Tagamine
Kaitsta Oma Makse,
Et Kindlustada Oma Meie Eelised
Kõrge Kvaliteet Kvaliteediga Tooraine

Toote parameetrid

Tüüp:
Epoxies
Mudeli Number:
VC1075-Ppl
is_customized:
Yes

Sarnased kaubad

Uudised

Registreeruge kohe ja hankige täna viis parimat pakkumist parima hinnaga.